AMBULANS

Küçük dostunuzun acil tedavi veya kontrolleri için donanımlı bir ambulansa her an ihtiyacı olabilir. Geçirilen bir kaza, ani gelişen bir sağlık sorunu, randevulu ameliyat, rutin kontroller ve hatta pet bakım işlerinde siz ve evcil hayvanınız için donanımlı bir araç daima gereklidir.

Evcil hayvanınızın evde veya dışarıda başına gelen bir kaza veya ani gelişen sağlık sorunu halinde paniklemeniz ve endişeniz sebebiyle araç kullanamayacak durumda olmanız pek ala mümkündür. Ayrıca yaşanan kaza veya sorun dostunuzun yerinden kıpırdatılmadan beklemesini gerektirir nitelikte de olabilir. Çünkü özellikle kaza hallerinde iç kanama veya çeşitli travmalar sebebiyle hayvanın birkaç ilk yardım müdahalesi haricinde hareket ettirilmeden beklenmesi ve hemen bir veteriner hekimin aranarak olay yerine çağırılması en doğrusudur. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar yaşanabilir.

Evcil hayvanınızla ilgili yaşayacağınız acil bir problem halinde hemen veteriner hekiminizle iletişime geçmeniz, durumu özetlemeniz ve hekiminizin vereceği direktiflere göre hareket etmeniz gerekir. Bunun yanında ciddi bir sorunun söz konusu olması halinde en kısa zamanda olay yerine bir hekimle birlikte bir pet ambulansın gelmesini istemelisiniz. Çünkü can dostunuzun problemi sandığınızdan daha ciddi ve daha donanımlı bir klinikte müdahale gerektiriyor olabilir.

Ayrıca petinizin önceden belirlenmiş günde ameliyatı veya rutin kontrolleri için de ambulans hizmeti almanız mümkündür. Böylece küçük patinizin kliniğe naklinin özel araç ile yapılması halinde ortaya çıkacak olası sorunları da en aza indirgemiş olursunuz.

Pet hayvanlar için kullanılan ambulanslar insanlar için kullanılanlardan farklı donanıma sahiptir. Hayatla ölüm arasındaki o kısacık zamanda tüm tıbbi müdahaleyi gerçekleştirebilmek için gerekli her şeyin bulunduğu pet ambulanslar ile can dostunuzun güvenli şekilde kliniğe ulaşması ve hemen gerekli servise alınması sağlanmaktadır. Ambulans özelliği olan bu araçların trafikte de geçiş önceliği olduğunu bilmenizi isteriz.

Küçük dostunuzun her türlü ihtiyacı için kliniğimizde donanımlı ambulanslarımız hizmet vermektedir. Uzman veteriner hekim eşliğinde seyahat eden ambulanslarımız ile küçük dostunuzu en kısa zamanda kliniğimize ulaştırıp ihtiyacı olan müdahaleyi gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz sizin de evcil hayvanınız ile seyahat etmeniz ve yol boyunca refakat ederek psikolojik olarak rahatlamasını sağlamanız mümkün.

Call Now Button0216 533 88 33